Preskočiť na obsah
MIŤO - TECH

Doprava a logistika

MIŤO - TECH s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Lehota
Od roku
2007
IČO
36 851 833

MIŤO - TECH

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Ulica Mládeže 771/50, 951 36 Lehota
Na trhu od
1. novembra 2007
IČO
36 851 833
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2007
rok vzniku
36
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MIŤO - TECH

Spoločnosť MIŤO - TECH, s.r.o. má sídlo na adrese Ulica Mládeže 771/50, 951 36 Lehota. Zapísaná je od 1. novembra 2007 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 36 položiek, napríklad maloobchod, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
MIŤO - TECH, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 851 833
DIČ
2022481021
Dátum vzniku
1. novembra 2007
Sídlo
Ulica Mládeže 771/50, 951 36 Lehota
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 20951/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 19. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MIŤO - TECH zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 36 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností

  • Prenájom motorových vozidiel

  • Prevádzkovanie parkoviska

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zobraziť všetkých 36 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom motorových vozidiel
  • Prevádzkovanie parkoviska
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne práce
  • Činnosť colného deklaranta
  • Zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby, služieb a stavebníctva
  • Prenájom strojov, prístrojov a zariadení, kancelárskej techniky
  • Faktoring a forfaiting
  • Ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Montáž priečok a závesných podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcov
  • Finančný leasing
  • Vykonávanie odťahovej služby
  • Kuriérske služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Vykonávanie medzinárodnej prepravy tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
  • Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 5
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Zasielateľstvo

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MIŤO - TECH, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Ulica Mládeže 771/50, 951 36 Lehota.

Čím sa MIŤO - TECH, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; prenájom motorových vozidiel.

Aké je IČO – MIŤO - TECH, s.r.o.?

IČO je 36 851 833, DIČ 2022481021.

Kedy vznikla MIŤO - TECH, s.r.o.?

Vznik: 1. novembra 2007. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Ulica Mládeže 771/50 951 36 Lehota

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MIŤO - TECH, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mito-tech.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.